beautiful-young-couple-love_77186-1547
wedding-couple-best-friends-are-drinking-champagne-celebrating-park-wedding-day_8353-11143
close-up-couple-cutting-wedding-cake_1157-461
logo-mta
piękna ja

Hej, jestem Marta Wółkiewicz 

Konsultant ślubny – Wedding Planner

Jest wiele mitów związanych z usługami konsultanta ślubnego. Najczęściej jednak można spotkać się z przeświadczeniem,  że zatrudnienie Konsultanta Ślubnego to zbędny i kosztowny wydatek. Nic bardziej mylnego. Konsultant ślubny musi być dobrym strategiem, pomagać znaleźć optymalne rozwiązanie np. w kwestii finansów.

W moim przypadku, jako osoba profesjonalnie zajmująca się  organizacją i dekoracją ślubu oraz przyjęcia weselnego, każdą ofertę dobieram indywidualnie do potrzeb i oczekiwań Pary Młodej. W tym celu  zawsze proponuję niezobowiązujące spotkanie, na którym można się bardziej poznać.  Z przyjemnością wysłuchuję życzeń, wizji i marzeń Państwa Młodych dotyczących tego wyjątkowego dnia. Wspólnie opracowujemy budżet ślubu oraz wesela. Dzięki współpracy ze mną można uniknąć niespodziewanych wydatków. Jako Wedding Planner na każdym etapie przygotowań zdaję relację Parze Młodej z dotychczasowych działań oraz poniesionych kosztów.

Jeżeli jako konsultant ślubny zdobędę zaufanie Pary Młodej, dokładam wszelkich starań, by w tym Wielkim Dniu Państwo Młodzi byli szczęśliwi i zrelaksowani. Zarówno w całym procesie przygotowania, jak i w samym Dniu Ślubu jestem do Ich dyspozycji. Dlatego właśnie Konsultant Ślubny to taki „Anioł Stróż”, który czuwa i dba o Młoda Parę na każdym etapie przygotowań i realizacji ślubu oraz przyjęcia weselnego.

77056695_537975127058650_1985198128332013568_n

Kompleksowa organizacja wesela i ślubu

Jako konsultantka ślubna zadbam o organizację Waszego wesela i ślubu od A do Z. Od znalezienia sali weselnej do udekorowania i organizacji oprawy muzycznej. 

Sprawdź moją ofertę 

IMG_3341

Portfolio

W mojej karierze konsultantki ślubnej udało mi się zorganizować wiele wesel i ślubów. Zobacz co i w jaki sposób udało mi się osiągnąć.

Zobacz wesela, które zorganizowałam